A blue chipek közül a csütörtökön szamárpadba ültetett OTP vezette az emelkedést, a bankpapír 5,3 százalékkal 3022 forintra javított.
Szépen emelkedett a Mol is, amely 2 százalékkal 16 425 forintra erősödött.
A Richter 1,4 százalékkal feljebb kerülve 36 300 forintnál járt, míg szektortársa, az Egis még izmosabb, 2,5 százalékos emelkedéssel 18 095 forintig menetelt.
Lemaradónak bizonyult a Telekom, amely 0,4 százalékkal 512 forintra javított.
