BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Álmos jó hangulat a BÉT-en

Az amerikai nyitás előtt továbbra is az optimizmus volt az úr a pesti tőzsdén, a kedvező nemzetközi hangulatban röviddel három óra után 2,5 szzálékos plusszal 16629 pontnál járt a BUX.

2011. november 11. péntek, 15:11

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A blue chipek közül a csütörtökön szamárpadba ültetett OTP vezette az emelkedést, a bankpapír 5,3 százalékkal 3022 forintra javított.

Szépen emelkedett a Mol is, amely 2 százalékkal 16 425 forintra erősödött.

A Richter 1,4 százalékkal feljebb kerülve 36 300 forintnál járt, míg szektortársa, az Egis még izmosabb, 2,5 százalékos emelkedéssel 18 095 forintig menetelt.

Lemaradónak bizonyult a Telekom, amely 0,4 százalékkal 512 forintra javított.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet