A BUX a reggeli hasonló mínuszok után immár 1,6 százalékos pluszban tartózkodik, 16450 pont az index értéke. A vezető részvények közül a Mol kapcsolódott be először a nemzetközi piacokon kibontakozó emelkedésbe, árfolyama 16 185 forint, ami 3,1 százalékos plusz. Az OTP csak mostanában iramodott neki, a reggel még 2850 forinton is forgó bankpapír 3010 forinton áll, ez fél százalékos plusz.
A Telekom 3 forinttal 503-ra, a Richter 2,4 százalékkal 36455 forintra drágult. A jó hangulatban még a csalódást keltő jgyorsjelentést közlő Egis is emelkedni tud, 100 forinttal 17600-ra nőtt az árfolyama.
