BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megkönnyebbülés - ismét 3000 fölött az OTP

A reggeli eladási hullám óta fokozatosan javul a hangulat a tőzsdéken, az OTP az elmúlt percekben fölfelé átlépte a 3000 forintos szintet.

2011. november 10. csütörtök, 14:30

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX a reggeli hasonló mínuszok után immár 1,6 százalékos pluszban tartózkodik, 16450 pont az index értéke. A vezető részvények közül a Mol kapcsolódott be először a nemzetközi piacokon kibontakozó emelkedésbe, árfolyama 16 185 forint, ami 3,1 százalékos plusz. Az OTP csak mostanában iramodott neki, a reggel még 2850 forinton is forgó bankpapír 3010 forinton áll, ez fél százalékos plusz.

A Telekom 3 forinttal 503-ra, a Richter 2,4 százalékkal 36455 forintra drágult. A jó hangulatban még a csalódást keltő jgyorsjelentést közlő Egis is emelkedni tud, 100 forinttal 17600-ra nőtt az árfolyama.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet