BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Emelkedik a tőzsde - jó hírre adják a Richtert

Másfél százalékos pluszban állt a BUX a kereskedés félidejében. Különösen a Mol szerepel jól, míg a jó gyorsjelentést közzé tevő Richter esik.

2011. november 8. kedd, 13:36

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX index 16730 ponton áll, 1,46 százalékos növekedést mutatva. A blue chipek közül a Richter érdemel figyelmet, amelyet a vártnál magasabb nyereség ellenére adnak a befektetők: 2,5 százalékos mínuszban 34100 forintban is járt, azóta 0,3 százalékosra csökkent a részvény vesztesége és 34900 forinton kereskednek vele. A Mol ma a kedvenc, reggel 16500 forintig száguldott, majd kissé lejjebb jött, de a 16350 forintos árfolyam is 3,5 százalékos emelkedésnek felel meg. Az OTP másfél százalékkal 3220 forintra javult, a Telekom 508 forinton stagnál.

Ma újraindult a Rába kereskedése, az árfolyam 792 forintra állt be, forgalma magas, 683 ezer papír cserélt gazdát.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet