BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Már megint mínuszban az OTP

Pozitívan indult a nap, de délutánra elpárolgott az erő, miután a német ipar csökkenő megrendeléseiről és a görögök megmentésének csökkenő esélyeiről érkeztek hírek.

2011. november 4. péntek, 14:10

Fotó: Dömötör Csaba / Marton Szilvia
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az OTP részvények árfolyama a tegnapi záró 3250 alá süllyedt péntek délután két óra után, jelnleg már csak 3230 forintot adnak értük. A bankpapír visszaesése párhuzamosan zajlik a DAX napon belüli bukófordulójával, a német index a 6200 közeli magasságból tudott leesni 6000-re.

A forint eközben viszonylag erős, 303,80 körül jár az euró. A többi részvény vegyesen szerepel, a Mol gyengül a délelőtti álláshoz képest, 16 ezer forintra csúszott vissza, igaz ez tegnapi zárásnál egy százalékkal még mindig magasabb.

A Richter 330 forinttal 35630-ra emelkedett, a Telekom egy forintos pluszban 520-on áll.

Emelkedik az EstMédia az E-Star és az AAA Autó, negatív tartományba került viszont a Zwack és a Plotinus.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet