Az OTP részvények árfolyama a tegnapi záró 3250 alá süllyedt péntek délután két óra után, jelnleg már csak 3230 forintot adnak értük. A bankpapír visszaesése párhuzamosan zajlik a DAX napon belüli bukófordulójával, a német index a 6200 közeli magasságból tudott leesni 6000-re.
A forint eközben viszonylag erős, 303,80 körül jár az euró. A többi részvény vegyesen szerepel, a Mol gyengül a délelőtti álláshoz képest, 16 ezer forintra csúszott vissza, igaz ez tegnapi zárásnál egy százalékkal még mindig magasabb.
A Richter 330 forinttal 35630-ra emelkedett, a Telekom egy forintos pluszban 520-on áll.
Emelkedik az EstMédia az E-Star és az AAA Autó, negatív tartományba került viszont a Zwack és a Plotinus.
