BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elfogyott a levegő Budapesten

Emelkedéssel kezdődött a kereskedés a tőzsdén, ám a pluszok kicsire olvadtak a nap végére.

2011. november 4. péntek, 17:13

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Fél százalék nyereséggel 16782 ponton búcsúzott a BUX, az index végül nem napi minimumán zárt, de közel volt hozzá. Az iránytalan kereskedés ezúttal a külföldi piacokra is jellemző volt, így a magyar börze inkább csak követte a külföldi hangulatot. A kezdeti lelkesedés ugyanakkor nagyon rövidre sikerült, a piacból hamar kifogyott a szufla.

Az OTP 3226 forinton zárt, ez 0,74 százalékos csökkenés. A bankpapír 3300 forint felett kezdett a tegnapi erős amerikai emelkedésre reagálva, majd a 3345-ös csúcs után fokozatosan csorgott lefelé, az esés délután egykor gyorsult be. A mélypontot 3185 forint jelentette, innen kúszott föl a zárásra.

A Mol papírjai kezdeti bizonytalankodás után felfelé indultak, a 16310 forintos csúcsról azonban fokozatosan esett az árfolyam és 1,8 százalékos pluszban, 16100 forinton zárt.

Lényegében stagnált a Telekom és a Richter, a gyógyszerpapír 110 forinttal 35410-re emelkedett, a Telekom pedig egy forinttal 520-ra.

A Synergon és a Fotex árfolyama csökkent, jól szerepelt viszont az EstMédia és a Pannergy.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet