Nem tudta tartani a tempót a minden logika nélkül emelkedő európai piacokkal a BUX. Az OTP még mindig 2,5 százalékos mínuszban 3235 forintnál jár, amit a Mol1,9 százalékos erősödéssel ellensúlyoz, az olajpapír a reggeli 15800-ról már 16300 forintra jött föl. A Telekom és a Richter is egy százalékot esik, előbbi 502, a gyógyszergyártó 35300 forinton cserél gazdát.
A kisebbek közül nagyot esik az AAA és az E-Star, 7,5 illetve 6,8 százalékkal kerültek lejjebb.
A BUX száz pontos mínuszban 16770 pont körül ingadozik, a részvényforgalom még nem érte el a tízmilliárd forintot.
