BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem bír emelkedni az OTP - tanácstalanok a befektetők

A mai nap a mostanában szokásosnál is több fejtörést okoz a befektetőknek, miután a piacok nagy mínuszban nyitottak ki és mostanra nagy pluszba lendültek. Egy biztos, a BUX lemaradt.

2011. november 3. csütörtök, 14:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nem tudta tartani a tempót a minden logika nélkül emelkedő európai piacokkal a BUX. Az OTP még mindig 2,5 százalékos mínuszban 3235 forintnál jár, amit a Mol1,9 százalékos erősödéssel ellensúlyoz, az olajpapír a reggeli 15800-ról már 16300 forintra jött föl. A Telekom és a Richter is egy százalékot esik, előbbi 502, a gyógyszergyártó 35300 forinton cserél gazdát.

A kisebbek közül nagyot esik az AAA és az E-Star, 7,5 illetve 6,8 százalékkal kerültek lejjebb.

A BUX száz pontos mínuszban 16770 pont körül ingadozik, a részvényforgalom még nem érte el a tízmilliárd forintot.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet