A kereskedés első órájának végén fél százalék körüli emelkedést mutat a BUX index, 17 828 ponton állt a mutató. A vezető részvények közül az OTP 3553 forinton stagnál, a Magyar Telekom 527 forinton teszi ugyanezt, a Mol fél százalékkal, 17 405 forintra erősödött. A Richter 1,2 százalékkal, 35 980 forintra drágult, az Egis 3 százalékkal, 18 307 forintra korrigált a tegnapi hatalmas felfelé rángatást követően. A forgalom nem túl magas, egy óra elteltével alig haladja meg a másfél milliárd forintot.
