BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kitöréssel próbálkozik a Mol, drágul az OTP

Szépen kapaszkodnak fel a részvényárfolyamok a Budapesti Értéktőzsdén, bár a forgalom nagyon alacsony.

2011. október 25. kedd, 13:35

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX egy százalékos pluszba, 17950 pontra érkezett a kereskedés félidejében a kedvező külföldi tőzsdei hangulatnak, a DAX komolyabb emelkedésének köszönhetően. Az OTP lokális maximumának meghaladásával is megpróbálkozott 3630 forint magasságában, ám ez elsőre nem sikerült, így kisebb visszacsúszás után 3600 és 3610 forint között kereskednek vele. Hasonló mondható el a Mol-ról, amely a 17600 forintos ellenállásával küzd, a meccs egyelőre döntetlenre áll.

A Richter 1,3 százalékos pluszban 36 ezren, az Egis a tegnapi nagyon magas zárás után kisebb mínuszban, 18645 forinton várja a folytatást. Ez mondható el a Magyar Telekomról is, a tegnapi meghúzás után 525 forint körül, kisebb mínuszban konszolidál.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet