BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Délutánra lekókadt a hétfői lelkesedés

Álmos kereskedés mellett kissé veszített erejéből a reggeli emelkedés a BÉT-en, az OTP 3525 forintig ereszkedett vissza.

2011. október 24. hétfő, 15:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A lendületes nyitást pangás követte hétfőn a Budapesti Értéktőzsdén, a forgalom alacsony, a szereplők az amerikai nyitást várják. A BUX másfél százalékos pluszban 17660 ponton áll, a legjobban az OTP papírjai teljesítenek.

A bankrészvény ugyan reggel 3600 forinton is járt, így ehhez képest nem olyan szép a jelenlegi 3530-as árfolyam, ám péntekhez képest ez is 2,7 százalékos pluszt jelent. A Mol ismét meglátogatta a 17500-as ellenállását, majd 17200-ra esett vissza. A Richter egy százalékkal 35995 forintra, az Egis 0,9 százalékkal 17805 forintra drágult. Folytatódott a Magyar Telekom jó szereplése, 518 forinton áll a papír, 0,4 százalékkal a pénteki zárás fölött.

A forint is veszített reggeli erejéből, az euró egységéért 297,8 forintot kérnek a bankközi devizapiacon.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet