BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A techszektor húzza le Amerikát

Mérsékelt esést mutatnak a vezető amerikai részvényindexek, az Apple gyenge jelentése miatt a technológiai szektor teljesít a legrosszabbul.

2011. október 19. szerda, 16:03

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az S&P 0,3 százalékkal 1222 pontra gyengült, a DJIA még kisebb, 0,1 százalékos mínuszban 11563 ponton áll fél órával az amerikai piacok nyitása után. A jelentését ma nyilvánosságra hozó Morgan Stanley 2,3 százalékkal drágult.

A Nasdaq kereskedését az Apple visszaesése és a Yahoo részvények emelkedése határozza meg. Az Apple várakozásoktól elmaradó nyeresége miatt több, mint 5 százalékkal 400 dollárra esett a részvény. A Yahoo gyorsjelentése és előrejelzései viszont megnyugtatták az aggódó részvényeseket, így a papír 4,8 százalékos pluszban van. A Nasdaq többi szereplője jórészt esik, így a mutató 0,8 százalékkal 2636 pontra gyengült.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet