BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kitört az OTP - száguld a bankpapír!

Két százalékos pluszba lendült a BUX, a Magyar Telekomot leszámítva mindegyik vezető papír szépen emelkedik. Az OTP hatalmas lendülettel tört ki korábbi kereskedési sávjából.

2011. október 12. szerda, 13:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ma minden az OTP-ről szól a BÉT-en, a bankpapír egy kis reggeli bizonytalankodás után megindult fölfelé és maga mögött hagyta a 3330-3350 forintnál húzódó ellenállást, azóta pedig klasszikus kitörést hajtott végre, nagy forgalom mellett újabb és újabb napi csúcsokat ér el. Jelenleg 3450 forintnál jár, 4,5 százalékos pluszban, forgalma pedig meghaladja a nyolcmilliárd forintot.

A Mol is szépen lépeget föl, az olajpapír azonban már korábban kezdte az emelkedést így mára már nem jutott belőle olyan sok. Délelőtt 17 000 fölött is járt, de mostanra 16955-re csúszott vissza, ez 1,3 százalékos emelekdés.

A Richternek újabb erős napja van, 2,5 százalékkal 35 150 forintra emelkedett, az Egis pedig 1,8 százalékos pluszban 16 560 forinton forog.

Egyedül a Magyar Telekom nem tud lépést tartani a többiekkel, egy forintos mínuszban 515 forinton álldogál.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet