A hangulat visszafogott a tőzsdéken a tegnapi nagy emelkedés után. Bár a BUX 123 pontos pluszban 16938 ponton áll, ez főleg a Richter remek teljesítményének köszönhető. A gyógyszerpapír 3,2 százalékot emelkedve 34150 forinton forog, miközben az 3275 forinton álló OTP és a 16600 körül ingadozó Mol is csak 0,4 százalékkal emelkedik. A Magyar Telekom elszakadt a többiektől, egy százalékkal 523 forintra gyengült.
A Richter mellett az Egis is folytatta menetelését és 16100 forintnál jár. Talán a negyedév lezárultával egyre többen kezdenek a közelgő gyorsjelentésekre figyelni, amelyek a gyógyszercégek esetében a gyenge forint jótékony hatása miatt minden bizonnyal impresszívek lesznek.
