A hírügynökség abból következtetett a jövő heti leleplezésre, hogy az Apple jövő keddre meghívót küldött a média munkatársainak egy \"különleges eseményre\", amelynek címe: \"Let\'s talk iPhone\", és a társaság Cupertino-i székhelyén rendezik meg. A meghívó semmilyen más részletet nem tartalmazott, a Reuters megkeresésére pedig a társaság egyelőre nem reagált.
