BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jövő héten jön az új iPhone?

A Reuters információi szerint jövő héten kerülhet sor a nagy eseményre, bemutatják a közönség által már nagyon várt új iPhone-t.

2011. szeptember 27. kedd, 17:54

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A hírügynökség abból következtetett a jövő heti leleplezésre, hogy az Apple jövő keddre meghívót küldött a média munkatársainak egy \"különleges eseményre\", amelynek címe: \"Let\'s talk iPhone\", és a társaság Cupertino-i székhelyén rendezik meg. A meghívó semmilyen más részletet nem tartalmazott, a Reuters megkeresésére pedig a társaság egyelőre nem reagált.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet