BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vevők nincsenek, esés van - mínuszban az OTP

Elképesztően alacsony forgalom mellett zajlik a kereskedés a BÉT-en, a vezető részvények árfolyama esik.

2011. szeptember 19. hétfő, 12:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vevők szabadságra mentek, s aki maradt, az eladó - így néz ki a Budapesti Értéktőzsde hétfőn röviddel dél után. A részvényforgalom az azonnali piacon háromnegyed egykor nem ért még el a 3 milliárd forintot sem, a BUX index a rossz nemzetközi hangulatban ennek ellenére 2,5 százalékkal esik, 16 349 pontra. Az OTP 3,2 százalékkal értékelődött le péntek délutánhoz képest, 3620 forinton születtek rá az utolsó kötések. A Mol 3,3 százalékkal 14 600 forintra zuhant. A Magyar Telekomtól is szabadulnak a befektetők, a távközlési részvény 2,8 százalékkal lett olcsóbb, 478 forintra esett, a Richter egy százalékot csúszott le, 32 200 forintra.

4 százalékot meghaladó értékben, 671 forintra esett a CIG árfolyama, eddig hullócsillagként viselkednek az E-star papírok, 7005 forintos árfolyamuk 3,78 százalékos mínuszt jelent.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet