Továbbra is a 17700 és 18700 pont közötti sávban maradhat a BUX, s amennyiben eléri a sávtetőt, akkor esés valószínű - vélekedett Nyári Zsolt a KBC üzletkötője.
A tegnapi nagy amerikai emelkedés ellenére legvalószínűbb a stagnálás a pesti tőzsdén, s a negatív fordulatnak nagyobb esélye van. Mivel 800 pontot feljöttünk a jókor vásárlók számára eljöhet a profitrealizálás pillanata.
Az üzletkötő szerint a nagyobb papírok közül inkább a Mol szerepelhet jól. Az emelkedés kifulladásával elképzelhető, hogy a kisebb papírokban lesz inkább mozgolódás - tette hozzá.
