BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Meglepődhetnek az emelkedést várók

A BUX közelít a sávtetőhöz, amiről inkább lefordulhat. Nagy emelkedésre nem kell számítani a tőzsdén.

2011. szeptember 8. csütörtök, 08:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Továbbra is a 17700 és 18700 pont közötti sávban maradhat a BUX, s amennyiben eléri a sávtetőt, akkor esés valószínű - vélekedett Nyári Zsolt a KBC üzletkötője.

A tegnapi nagy amerikai emelkedés ellenére legvalószínűbb a stagnálás a pesti tőzsdén, s a negatív fordulatnak nagyobb esélye van. Mivel 800 pontot feljöttünk a jókor vásárlók számára eljöhet a profitrealizálás pillanata.

Az üzletkötő szerint a nagyobb papírok közül inkább a Mol szerepelhet jól. Az emelkedés kifulladásával elképzelhető, hogy a kisebb papírokban lesz inkább mozgolódás - tette hozzá.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet