Miközben Nyugat-Európában egy százalék körüli pluszokat mutatnak a tőzsdék, a közép-európai régió inkább esik, a trendből a BUX sem lóg ki.
Az OTP 4230 forint körül ingadozik, az elmúlt három órában alig változott az árfolyama. A Molt is visszapofozták 17 ezer alá, 16950 forinton, száz forintos csökkenéssel várja a délutánt. A Richter 34800 foirnton áll, itt 200 forint a csökkenés.
A Magyar Telekomban van egy kis eladói nyomás, 504 forintra esett a papír a tegnapi 512-ről.
