BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagy eséssel kezd Amerika

A vártnál rosszabb munkaerő piaci adatok nyomán eséssel indították a napot a vezető amerikai részvényindexek.

2011. szeptember 2. péntek, 15:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vártnál rosszabb munkaerő piaci adatok nyomán a határidős jegyzéseknek megfelelő mélységben kezdték a napot a nagyobb amerikai indexek, azonban nyitás óta egyelőre folytatódik a lejtmenet. Az S&P 500-as index 10 perccel a nyitást követően 28 pontos, azaz 2,3 százalékos csökkenést mutat, a Dow Jones Industrial 240 pontos, 2,1 százalékos mínuszban jár. A Nasdaq Composite 2,1 százalékot veszített értékéből, 2491 ponton jár.

A forgalom a nagy esés ellenére egyelőre nem kiemelkedően magas, hétfőn ugyanis a Labour Day miatt munkaszünet lesz az Egyesült Államokban, nem hivatalosan ez a hosszú hétvége jelenti a nyári szezon végét. A jövő héten várhatóan az elmúlt hetekben megszokottnál nagyobb pezsgés lesz a piacon, legalábbis forgalom tekintetében.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet