BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mégis volt kozmetikázás Budapesten?

Az első negyed órában 130 pontot esett a BUX, minden vezető részvény árfolyama csökkent a tegnapi nagyon erős zárószakaszt követően.

2011. szeptember 1. csütörtök, 09:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tegnap augusztus utolsó napja volt, így felmerülhet, hogy a zárószakaszban látott érdeklődés a blue chipek iránt inkább egyfajta kozmetikázás volt. Ezt erősíti, hogy ma reggel minden vezető papír árfolyama lefelé indult.

Az OTP a már tegnap sem túl magas 4150-es záróárról 14 forintot esett, a Mol Mol 120 forinttal 17360-ra gyengült.

A Magyar Telekom részvényei 507 forinton forognak a szerdai 509-es zárás után.

A Richter papírja egy százalékkal lett olcsóbb, 34600 forintra süllyedt az árfolyam.

A tegnap gyorsjelentést közlő társaságok közül az E-Strar változatlan, 8100 forintos árfolyamon cserél gazdát, a Synergonra még nem született kötés.

Az Est Média részvényei 241 forinton állnak, ez megegyezik a szerdai záróárral.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet