A BUX tegnapi, szerény forgalom mellett felmutatott 1,8 százalékos többletet követően - 1,3 százalékos erősödéssel 18 348,50 ponton nyitotta a keddi kereskedést. Az OTP a hétfői, 2,3 százalékos pluszhoz a rajtnál 2,8 százalékot tett hozzá, a nyitóár így 4060 forint volt, a Mol 1,8 százalékkal 17 100 forintra drágult, a Telekom 0,4 százalékkal 514 forintra erősödött. Néhány perccel a nyitás után az OTP már 3,4 százalékos többlettel 4085 forinton járt.
