A viszonylag jól teljesítő amerikai határidős indexek ellenére inkább az eladók uralják az OTP-részvények piacát, a bankpapír 60 forintos mínuszban várja, hogy az amerikai nyitáshoz közeledve felpezsdüljön a tőzsdei kereskedés.
A Mol kis pluszban 16995 forinton tartózkodik, a Richter 500 forintos emelkedéssel 34555, a Magyar Telekom 2 forintos eséssel 502 forinton álldogál.
A szereplőkön tanácstalanság érződik, a forgalom nem éri el a 8 milliárd forintot.
