BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felpattant Budapest is - robog az OTP

A korrekciós üzemmódba váltó nemzetközi piacok mellett Budapest sem lógott ki a sorból, a BUX háromnegyed tizenegy körül 17 961 pontos csúcsáról kissé lefordulva 17 900 pontnál járt, ám még ez is tisztes, 3 százalékos pluszt jelentett.

2011. augusztus 11. csütörtök, 10:56

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vezető papírok közül a szerdán 12 százalékot vesztő OTP 6,3 százalékkal 4180 forintig kapaszkodott vissza, míg a Mol 4,3 százalékos erősödése 16 450 forintos árfolyamot takart.

A Telekom 1,2 százalékkal 497 forintra javított, míg a Richter a nagyok közül egyedüliként beragadt előző, 33 000 forintos záróértékén. Szektortársa, az éves előrejelzéseit tegnap visszavágó Egis viszont 1,2 százalékkal 16 600 forintra rontott.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet