BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ezer pontos eséssel nyitott a BUX! (frissített)

A BUX 4,5 százalékos eséssel a 19100 pontos szinten nyitott, ami több, mint 900 pontos zuhanás. Az OTP 4350 forinton kezdett, a Mol 17505 forintig zuhant.

2011. augusztus 5. péntek, 10:02

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Telekom és a Richter jobban szerepeltek, előbbi 525 forint (-2,8 százalék), a Richter 36320 forinton kezdett (-2,2 százalék). Számos kisebb részvény is zuhant, az FHB 8,7 százalékot, a Rába 6 százalékot, az E-Star 5 százalékot esett a kereskedés elején.

A hatalmas mínusz a kereskedés első órájában csökkent: az OTP 4550 forinton áll tíz órakor, ez 2,6 százalékos csökkenés. A Mol napon belül több, mint 700 forintot jött föl, 18250 forinton kereskednek vele, 420 forinttal a tegnapi záróára alatt. A Telekom 527 forinton, a Richter két százalékos mínuszban, 36400-on áll tíz órakor.

A nehezebben eladható kisebb papírok piacán viszont nem enyhült a nyomás. A Rába 656 forint(-5 százalék), a Pannergy 689 forint (-5 százalék), a TVK 2595 forint (-5 százalék), a Graphisoft Park 790 forintra esett (-3,9 százalék).

Kissé csökkent az FHB vesztesége, 685 forinton jár, ez 5,4 százalékos veszteség. Az E-Star viszont már 9 százalékos zuhanásnál jár, árfolyama 9100 forint.

A BUX 19 540 pont volt tízkor,2,8 százalékkal alacsonyabb a csütörtöki zárónál.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet