A BÉT honlapján megjelent tájékoztató szerint az E-Star2012A jelű, 2012 október 24-i lejáratú, százezer forint névértékű papírokat június 27-29 között jegyezhetik a befektetők.
A július elsején forgalomba hozni tervezett, tőzsdére is bevezetésre kerülő kötvények az eddigieknél alacsonyabb, 8,925 százalékos kamatot (8,9946 százalékos EHM) fizetnek. A kibocsátott minimumérték 100 millió forint.
Kassai Ákos, a társaság vezérigazgatója a Napi Gazdaság kérdésére elmondta, a bevont összeg a müködő tőke finanszírozását, illetve a romániai projektek kapcsán felmerülő ÁFA-tételek kiegyenlítését szolgálja majd.
