BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jönnek az új E-Star kötvények

Újabb kötvénysorozatot indít az E-Star, ezúttal csak az intézményi befektetőket megcélozva.

2011. június 24. péntek, 17:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BÉT honlapján megjelent tájékoztató szerint az E-Star2012A jelű, 2012 október 24-i lejáratú, százezer forint névértékű papírokat június 27-29 között jegyezhetik a befektetők.

A július elsején forgalomba hozni tervezett, tőzsdére is bevezetésre kerülő kötvények az eddigieknél alacsonyabb, 8,925 százalékos kamatot (8,9946 százalékos EHM) fizetnek. A kibocsátott minimumérték 100 millió forint.

Kassai Ákos, a társaság vezérigazgatója a Napi Gazdaság kérdésére elmondta, a bevont összeg a müködő tőke finanszírozását, illetve a romániai projektek kapcsán felmerülő ÁFA-tételek kiegyenlítését szolgálja majd.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet