BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Langymeleg fogadtatás a E-Star-kötvények kibocsátásán

A lakossági befektetők 326 millió forint értékben jegyeztek az E-Star kötvényekből a pénteken lezáruló értékesítés során - jelentette be a társaság a BÉT honlapján.

2011. június 3. péntek, 19:39

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az intézményi és lakossági befektetők így összesen 2,2 milliárd értékű jegyzési igényt nyújtottak be az E-Stark kötvényprogramjának most lezárult jegyzési időszaka során.

A vállalati kötvényprogram keretein belül eddig összesen több mint 7 milliárd forint összegű kötvényt jegyeztek le a befektetők.

Lakossági részről kissé élénkült a kereslet a legutóbbi, 300 millió forint körüli értékhez képest, ám még így is elmaradt az első kör egymilliárdot közelítő, illetve a második menetben lejegyzett 408 milliónyi érdeklődéstől.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet