A forgalom - feltehetőleg a londoni szünnapnak köszönhetően is - az átlagos alatti volt, a BUX index fél százalékos erősödés után 24 272 ponton zárt.
Az OTP papírjai fél százalékkal drágultak, és 6349 forinton fejezték be a napot.
A Mol 0,4 százalékos erősödés után zárt egész pontosan 25 ezer forinton, miközben a Magyar Telekom részvényei 4 forintos esés után 604 forinton zárta
A Richter és a kisebbik gyógyszerpapír, az EGIS egyaránt másfél százalékkal erősödtek, előbbi 37 870 forinton, utóbbi pedig 19850 forinton zárt.
A nap vesztese az illikvid papírok közül a több, mint tíz százalékot zuhanó Nutex volt, de közel 5 százalékot esett az Econet is - eközben a BIF majdnem 15 százalékot emelkedett félmillió forintos forgalom mellett.
