A BUX 0,3 százalékos mínusz környékén 21 604 ponton forgott a nyitás után percekben. Igazi pánik nincs bár a forint gyengült. Az OTP 5300 forinton előző napi záró áránál 0,5 százalékkal lejjebb állt.
A Mol 0,7 százalékkal 19 670 forinton, a Magyar Telekom 0,3 százalékkal 535 forinton állt.
A Richter picit emelkedett, ez 0,6 százalékos pluszt és 44 270 forintos árat jelentett.
