A 23 200 pontos aljat letörve 23 100 pont közelében kezdte a kereskedést a magyar tőzsde vezető indexe, ami 0,6 százalékos mínuszt jelentett. a vezető részvények közül az OTP 5740 forinton 1,1 százalékos eséssel, a Mol 20 700 forinton stagnálva kezdte a napot. A Richter 0,2 százalékkal 46 700 forintra csúszott le.
A Magyar Telekom 1,2 százalékos eséssel 577 forinton forgott.
