Az alaptőkét 112 millió forintról 143,7 millió forinttal 31,7 millió forintra akarják emelni, úgy, hogy zárt körben új részvényeket bocsátanak ki.
A tőkeemelés 317 000 darab 100 száz forint) névértékű részvénnyel 1000 forintos kibocsátási áron hajtják végre.
A részvények kizárólag a tulajdonosi megfeleltetés alapján a részvénykönyv lezárásának napján a társaság részvénykönyvébe bejegyzett részvényeseknek, azaz Chikán Attila Lászlónak, és a WALLIS Asset Managment Zrt-nek ajánlották fel. A részvényjegyzést október 28.-ig tehetik meg.
Mindezek alapján úgy látszik, hogy még mindig nem jött el az ideje a társaságnál arra, hogy egyéb befektetőknek is adjanak el részvényt.
A cég részvényeit ugyanis hiába vezették be a tőzsdére részvényt még nem adta el a jelenlegi tulajdonosok.
Bár a vezérigazgató Chikán Attila László lapunknak korábban azt mondta, hogy új részvények kibocsátásánál lehet majd részvényt kapni más befektetőknek is, úgy látszik azonban ez még nem az a kör.
