Hivatalosan az első sorozat jegyzési időszaka hétfőtől péntekig tartott volna, ám a kibocsátás végleges feltételei lehetővé teszik, hogy az elegendő jegyzés összegyűlése esetén az a harmadik forgalmazási nap után, azaz szerda este is lezárható.
Túljegyzés esetén a kártyaleosztás elve alapján allokálják majd a papírokat a - jegyzés beérkezési időpontjától függetlenül - befogadott ajánlatok között. (Így elvben a szerdán jegyző magánbefektetőknek is juthat a kötvényekből.)
