A BUX 0,2 százalékkal 23 048 pontra emelkedve kezdte a napot. A vezető részvények közül stagnált a Richter és az OTP, előbbi 47 300 forinton, utóbbi 4980 forinton.
A Telekom 0,4 százalékkal 685 forintra esett, míg a Mol 0,3 százalékkal 21 630 forintra emelkedett.
