Az OTP-vel megint csúnyán elbántak, a részvény 7,2 százalékkal 5850 forintig hullott vissza a nap végére, annak ellenére, hogy a nagyon jó amerikai munkaerőpiaci adat előtt még 6200 forint fölött is forgott a részvény.
A Mol sem úszta meg sokkal jobban a napot, az olajrészvény, amely előző nap még nem törődött a zuhanó olajárral, pénteken már 6 százalékot esett vissza, így 17 950 forinton fejezte be a napot. A Mol napközben még majdnem pluszban is megfordult a 19 000 forintos maximuma ugyanis csupán 100 forinttal maradt el az előző napi záró értékétől.
A várakozásoknál rosszabb gyorsjelentést közlő Richter, ugyan sokáig jól tartotta magát, a nap végére azonban teljesen elhagyta az ereje, és hiába tesz neki jót az erősödő dollár 7,8 százalékkal zárt alacsonyabban mint csütörtökön. Ez 39 000 forintos értéket jelentett, úgy, hogy 43 200 forinton is megfordult a részvény. A menekülő részvények közül még a Magyar Telekom teljesített így jobban, annak ellenére, hogy a hozamemelkedés nem tesz jót a részvénynek. A papír ára 4,9 százalékkal 625 forintra esett vissza.
