A BUX 11 óra után 20 perccel 0,9 százalékos pluszban volt, ami 24 249 pontos értéket jelentett. A vezető részvények közül az OTP már 7000 forint felett is forgott, ekkor azonban 6990 forintot ért, ami 1 százalékos növekedést jelentett. A napi maximuma 7020 forint volt a bankpapírnak.
A Mol is 1 százalékkal drágult, így 19 750 forintot ért. A Magyar Telekom 0,8 százalékos növekedéssel 800 forintra drágult, míg a Richter csupán 0,5 százalékot emelkedett 42 200 forint volt az értéke.
