A 265 forintos szint alatt mindenképp érdemes vásárolni, tartósan ugyanis nem marad ebben a tartományban az euró jegyzése - mondta lapunknak Ruzsonyi Ákos, a Commerzbank devizapiaci üzletkötője.
Cikkünk a mai Napi Gazdaságban
A forint erősödése mellett sokakban felmerült a kérdés, érdemes-e most megvenni az eurót a téli vakációra, illetve a síszezonra.
2009. október 22. csütörtök, 05:00

A 265 forintos szint alatt mindenképp érdemes vásárolni, tartósan ugyanis nem marad ebben a tartományban az euró jegyzése - mondta lapunknak Ruzsonyi Ákos, a Commerzbank devizapiaci üzletkötője.
Cikkünk a mai Napi Gazdaságban