BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felfelé indult az OTP

A BUX-index emelkedéssel kezdte a pénteki kereskedést, az OTP árfolyama az első percekben közel egy százalékkal emelkedett.

2009. október 16. péntek, 09:19

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Erősödéssel kezdte a hét utolsó kereskedési napját a Budapesti Értéktőzsde indexe, a BUX 0,33 százalékos emelkedéssel 21 436,20 ponton állt a nyitást követő percekben.

A vezető részvények közül az OTP árfolyama 0,86 százalékkal előző napi zárása felett, 5729 forinton kezdte a napot 475,46 millió forintos forgalom mellett.

A Mol 122,2 millió forintos forgalom mellett kialakult 16 150 forintos árfolyama 1,7 százalékos emelkedést jelentett, a Magyar Telekom 839 forintos szintje pedig 0,5 százalékos növekedést takart.

A Richter árfolyama az előző napi 40 ezer forinton stagnált.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet