BUX 139406.71 0,08 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fejest ugrott az OTP

A nyitást követő visszafogott csökkenés lényegesen felgyorsult és a BUX tizenegy óra körül már 1,35 százalékos mínusszal 20 445,54 pontnál járt.

2009. szeptember 21. hétfő, 11:11

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vezető papírok közül a Morgan Stanley felminősítése ellenére a Mol teljesített a legrosszabbul. Az olajpapír 2,15 százalékos gyengülése 15 900 forintos árfolyamot takart.

Gyengélkedik az OTP is, a bankpapír 1,58 százalékot vesztve 5285 forintért forog.

A Richter 0,98 százalékkal pénteki záróára alatt, 38 500 forinton cserélt gazdát. Szektortársa, az Egis jelentősen rosszabbul teljesít, részvényeire 1,48 százalékos veszteség után 19 310 forinton születnek kötések.

A Telekom ellenben továbbra is aránylag derekasan tartotta magát, 811 forintos árfolyama 0,25 százalékos esést takart.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet