BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lefelé indult az OTP

Az OTP részvényei 1,9 milliárdos forgalom mellett a negatív tartományba indultak a szerdai kereskedés első perceiben, pozitív értéket a vezető részvények közül csak a Richter és az Egis mutat.

2009. augusztus 19. szerda, 09:17

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A nyitás utáni percekben 17 990,73 ponton, tegnapi zárásához képest 0,38 százalékos mínuszban áll a Budapesti Értéktőzsde indexe. A vezető részvények közül a vörös zónában kezdett az OTP, 4 503 forintos zárását követően ma reggel 0,60 százalékkal visszaesve 4 500 forinton áll, 1,324 milliárd forintos forgalom mellett. Felfelé indult viszont az Egis, 20 000 forintos árfolyama 0,68 százalékos emelkedést jelent, 0,86 millió forintos forgalom mellett.

A szektortárs Richter viszont éppen az ellenkező irányba indult, 0,16 százalékos csökkenését követően azonban 0,27 százalékkal magasabban áll a tegnapi záró értékénél jelenleg, forgalma 19,45 millió forintot tett ki. A Magyar Telekom papírjainak ára 4 forintot csökkent, jelenleg 703-ös szinten áll, 0,57 százalékkal tegnapi zárása alatt 56,2 milliós forgalommal, a MOL 80,7 millió forintos forgalommal, 0,7 százalékos árcsökkenés után 13 585 forinttal forog a kereskedés első perceiben.

Árfolyamok és grafikonok

Real-time árfolyamok

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet