BUX 139328.61 0,02 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kifizeti 15 százalékos hozamát az ingatlanalap

A kisebb független alapkezelő társaság, a Macrogamma által menedzselt NAP Ingatlanfejlesztő Alap a kedvezőtlen ingatlanpiaci környezet ellenére is ki tudja fizetni az induláskor tervezett 15 százalékos hozamot - írja a társaság közleménye.

2009. július 10. péntek, 14:15

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A NAP egy évvel ezelőtti létrehozásakor nyilvános úton szándékoztak tőkét bevonni hozamot termelni képes ingatlanfejlesztésekhez, akkor még békés piaci környezetben minimum 15 százalékos hozamot terveztek.

A hozamfizetés dátumáról külön hirdetményt tesznek közzé, a kifizetést kezdettől fogva biztosítja egy százmillió forint összegű bankgarancia is. Az alap ezt az eredményt a forintárfolyam-erősödés és költségcsökkentés mellett a 2008 végén előszerződéssel megvett székesfehérvári ingatlanegyüttes előértékesítésének nyár eleji felgyorsulása révén érte el - írják.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet