BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább csúszik az OTP - EBRD megállapodás

Június végéig kötheti meg a megállapodást az OTP az EBRD-vel a forrásnyújtásról, korábban május elejére várták az akciót.

2009. május 28. csütörtök, 14:53

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Június végéig biztosan megszületik a megállapodás az EBRD és az OTP Bank között a magyar bank számára szükséges forrás biztosításáról - mondta el a Figyelőnek adott interhjújában Manfred Schepers, a fejlesztési bank elnökhelyettese.

A korábbi hírek először arról szóltak, hogy a megállapodás sorsa az EBRD közgyűléséig eldőlt. Ennek lezajlása után az EBRD egy-két héttel későbbi igazgatósági ülésének időpontjára tették a megállapodás jóváhagyaását és megkötését. Az interjúban az elnökhelyettes nem erősítette meg a korábbi 200 millió eurós összegről szóló híreket, s azt sem, hogy az milyen formában érkezhet a magyar bankhoz.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet