A szerda este jó nagyot eső amerikai tőzsdék hatására csak a nap elején volt egyelőre pánik a magyar tőzsdén, a délutáni várakozásoknál jobb amerikai makro adatok hatására azonban ismét felfelé indultak el az árfolyamok.
A BUX délután háromnegyed háromkor 15 686 ponton állt, ami 0,1 százalékos mínuszt jelentett. A nap nagy részét ugyanakkor ennél lejjebb töltötte az index, amelynek a mélypontja 15 439 pont volt.
A nap elején még 3500 forint alatt is forgó OTP részvény a jobb amerikai makrók hatására szárnyakat kapott, és három előtt negyed órával a jelentős mínuszból már csak 0,3 százalékot tartott meg, ami 3570 forintot jelentett.
A Mol 13 760 forintos értéke 0,8 százalékos esést takart. A Magyar Telekom 0,3 százalékkal 620 forintra drágult, és nőtt a Richter értéke is 1,6 százalékkal 31 095 forintra.
