BUX 138960.55 -0,24 %
OTP 45250 -0,11 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ráérünk még shortolni

Ugyan a kifáradás jeleit mutatják a nemzetközi tőzsdék, könnyen lehet, hogy ma is folytatódik az emelkedés a hazai piacon. Shortolni egyelőre veszélyes.

2009. május 26. kedd, 08:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tegnap New York és London is zárva volt, ma viszont már teljes üzemmódban működnek a tőzsdék. Ázsiában még mindig az észak-koreai atomkísérletek okoztak bizonytalanságot, az indexek 0,5 - 1 százalékkal csökkentek.
A dollár az 1,40-es szintet is megütötte az euróval szemben, egy euró jelenleg 281 forint.

Nagyon kicsi volt tegnap a forgalom és ez így maradhat egész délelőtt, majd délután derülhet ki az igazi irány - vélekedett Káplár Norbert a Raiffeisen üzletkötője. Nem látom azt a hírt amitől esnünk kellene, így az is elképzelhető, hogy a délutáni élénkülés emelkedést hoz majd - fogalmazott. 

Bár a nemzetközi piacok a fáradtság jeleit mutatják, az üzletkötő csak a nyár második felében számít komoly korrrekcióra. Jelenleg abszolút bull üzemmódban vagyunk - mondta Káplár.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet