Tegnap New York és London is zárva volt, ma viszont már teljes üzemmódban működnek a tőzsdék. Ázsiában még mindig az észak-koreai atomkísérletek okoztak bizonytalanságot, az indexek 0,5 - 1 százalékkal csökkentek.
A dollár az 1,40-es szintet is megütötte az euróval szemben, egy euró jelenleg 281 forint.
Nagyon kicsi volt tegnap a forgalom és ez így maradhat egész délelőtt, majd délután derülhet ki az igazi irány - vélekedett Káplár Norbert a Raiffeisen üzletkötője. Nem látom azt a hírt amitől esnünk kellene, így az is elképzelhető, hogy a délutáni élénkülés emelkedést hoz majd - fogalmazott.
Bár a nemzetközi piacok a fáradtság jeleit mutatják, az üzletkötő csak a nyár második felében számít komoly korrrekcióra. Jelenleg abszolút bull üzemmódban vagyunk - mondta Káplár.
