A BUX értéke a nap elején 15 800 pont felett is volt, köszönhetően a Mol és a Richter kitörésének, miután azonban gyorsan visszahullottak ezek a papírok, az index is visszacsúszott 15 500 pont alá. Délben a mutató 15 574 ponton, 0,2 százalékos mínuszban állt.
A vezető papírok közül a nap elején 14 690 forintig felugró Mol 14 300 forinton állt, ez 2,2 százalékos pluszt jelentett. A Richter 1,5 százalékkal 31 650 forintig csúszott le, úgy, hogy a nap elején még 32 225 forintig is kihúzták az árfolyamát.
Az OTP a nap eleji emelkedésben csak az előző napi 3390 forintos záró áráig jutott, délben azonban már csak 3325 forintot adtak a papírért, ami 1,9 százalékos mínuszt jelentett. Ez a mozgás azonban egyelőre csak beszűkülést mutatt az előző hetek emelkedése után, így az igazi ki, vagy letörés még várat magára.
A Magyar Telekom 0,8 százalékkal 601 forintig csúszott le.
