BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak az OTP pörög, de az felfelé

Valamivel több mint egyszázalékos pluszban áll röviddel nyitás után a BUX, az OTP enyhén drágult.

2009. május 25. hétfő, 09:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egyelőre csak a bankpapír tud érdemi forgalmat felmutatni, de ezt emelkedő ár mellett teszi. A kereskedés első perceiben 3350 és 3360 forint között adták vették a bakrészvényt, ez közel egyszázalékos plusz. A BUX index is nagyjából ennyivel került feljebb, valamivel 15 400 pont felett jár.

A Mol 13 750 forintra kapaszkodott, ami 1,8 százalékkal magasabb pénteki záróáránál, a Magyar Telekom 5 forinttal dárgult, 605 forintra.

A gyógyszerpapírok is inkább felfelé vették az irányt, a Richter 31 665 forint, az Egis 15 260 forint, mindekttó egy százaléknál kisebb drágulást jelez.

A Fotex folytatja hegymenetét, már 387 forint a részvény, ez 3,2 százalék felfelé. Beindultak a KEG vevők is, a cég papírjai már 1940 forinton forognak, ami 6 százalék növekedés.

Árfolyamok és grafikonok

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet