Egyelőre csak a bankpapír tud érdemi forgalmat felmutatni, de ezt emelkedő ár mellett teszi. A kereskedés első perceiben 3350 és 3360 forint között adták vették a bakrészvényt, ez közel egyszázalékos plusz. A BUX index is nagyjából ennyivel került feljebb, valamivel 15 400 pont felett jár.
A Mol 13 750 forintra kapaszkodott, ami 1,8 százalékkal magasabb pénteki záróáránál, a Magyar Telekom 5 forinttal dárgult, 605 forintra.
A gyógyszerpapírok is inkább felfelé vették az irányt, a Richter 31 665 forint, az Egis 15 260 forint, mindekttó egy százaléknál kisebb drágulást jelez.
A Fotex folytatja hegymenetét, már 387 forint a részvény, ez 3,2 százalék felfelé. Beindultak a KEG vevők is, a cég papírjai már 1940 forinton forognak, ami 6 százalék növekedés.
