A vezető papírok között a legnagyobb esést a szerdai nagy nyertes OTP mutatta fel, az árfolyam 4,4 százalékkal 3345 forintra korrigált. A Mol és a Telekom eközben 2,2 százalékot veszített, előbbi 13 395, utóbbi 626 forintra esett, míg a Richter közel 2,5 százalékkal 31 220 forintra hanyatlott.
A forgalmat csak az OTP viszi, a bankpapírból 15,3 milliárd forintnyi cserélt gazdát kora délutánig, miközben a második helyezett Molból mindössze 1,2 milliárdnyi.
