BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Továbbra is gödörben a BUX

A mínuszos nyitás után 15 170 pont alá is benézett csütörtökön a BUX. Délután két órához közeledve jobb volt a helyzet, a mutató 2,7 százalékos veszteséggel 15 382 pontnál járt.

2009. május 21. csütörtök, 13:54

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vezető papírok között a legnagyobb esést a szerdai nagy nyertes OTP mutatta fel, az árfolyam 4,4 százalékkal 3345 forintra korrigált. A Mol és a Telekom eközben 2,2 százalékot veszített, előbbi 13 395, utóbbi 626 forintra esett, míg a Richter közel 2,5 százalékkal 31 220 forintra hanyatlott.

A forgalmat csak az OTP viszi, a bankpapírból 15,3 milliárd forintnyi cserélt gazdát kora délutánig, miközben a második helyezett Molból mindössze 1,2 milliárdnyi.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet