BUX 138747.59 -0,08 %
OTP 45210 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jönnek-e az OTP-shortosok?

A világban korrekciós hangulat uralkodik, az OTP is lejjebb fog nyitni. Kérdés, vannak-e még zárni akaró shortosok?

2009. május 21. csütörtök, 08:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nem tudni, kinek mennyi shortja van nyitva még, alapvetően ez határozza meg a mai budapesti kereskedést - mondta Juhász Richárd a Concorde üzletkötője. Európa fél-egy százalék mínuszban készül nyitni, bár tegnap sem érdekelt senki, hogy állt Európa - tette hozzá.

A nap elején lejjebb lesz az OTP másfél-két százalékkal, később elképzelhető, hogy visszatérhetnek a vevők. Klasszikus tőzsdei szállóige, hogy legjobb vevő a shortos - mondta Juhász - a tegnapihoz mérhető hatalmas emelkedésre azonban semmiképpen nem számít az üzletkötő.

A többi papír most kevésbé érdekes, a Telekom nagyon sokat erősödött így osztalék után.

A Mol-nál kérdés, hogy a műltkori vevők akarnak-e még, mivel a Mol eredményessége nem indokolja a 14 ezres árat.

A forint ma reggel is erős, egy euró 275,5 forint.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet