Veszteséggel rajtolt csütörtökön a BÉT indexe, nyitás után néhány perccel a BUX 2,3 százalékos mínusszal 15 439 pontnál járt.
A szerdai sztár OTP 3,7 százalékkal 3370 forintra zuhant, a Mol 2,9 százalékkal 13 300 forintra hanyatlott, a Telekom 0,8 százalékkal 635 forintra süllyedt, a Richter pedig 1 százalékos veszteséggel 31 680 forinton cserélt gazdát.
