BUX 138747.59 -0,08 %
OTP 45210 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Amerika után zuhan az OTP

A bankpapírok vezette New York-i és ázsiai lejtmenet Budapesten is érezteti hatását.

2009. május 21. csütörtök, 09:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Veszteséggel rajtolt csütörtökön a BÉT indexe, nyitás után néhány perccel a BUX 2,3 százalékos mínusszal 15 439 pontnál járt.

A szerdai sztár OTP 3,7 százalékkal 3370 forintra zuhant, a Mol 2,9 százalékkal 13 300 forintra hanyatlott, a Telekom 0,8 százalékkal 635 forintra süllyedt, a Richter pedig 1 százalékos veszteséggel 31 680 forinton cserélt gazdát.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet