BUX 139618.92 0,55 %
OTP 45690 0,86 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Van aki ráveti magát az OTP-re

Korrekciós hangulatban a világ, nem lesz izgalmas nap a BÉT részvénypiacán sem. A hazai befektetők tovább vehetik az OTP-t.

2009. május 20. szerda, 08:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nem tudott folytatódni az amerikai rally, zárásra minimális esést mutattak az indexek. Ázsiában bizonytalan hangulat volt jellemző, fél százalék körüli emelkedésekkel. Az amerikai határidős indexek kicsit lejjebb állnak, mint tegnap reggel.

A forint erős, egy euró 278 forint jelenleg.

A féktelen optimizmus utózöngéit éljük ma a tőzsdén - fogalmazott Nyári Zsolt a KBC üzletkötője. Az OTP jelentése megerősíti az éves terveket, így a magyar befektetői körnek tetszeni fog, hogy az OTP szokásához képest pozitív számokal állt elő. Ez a vételi szándékot fogja erősíteni, miközben Európa kis negatív korrekcióra készül.
Nagyon heves ármozgásra azért nem kell számítani az OTP-nél, de kezdetben emelkedhet a papír.

A Mol-nál nagyobb mozgás nem várható, a 14 ezres szint már a múlté, de hatalmas eséstől sem kell tartani. A szélső értékek már adottak, sávozás várható - mondta az üzletkötő.

A Richter a nemzetközi trendeknek megfelelően mozoghat, alacsony likviditás mellett. 

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet