A BÉT irányadó indexe 0,5 százalékos emelkedést mutat 15 056 pontnál; a BUX 14 900 pont környékén nyitott majd onnan gyors emelkedésbe kezdett.
A blue chipek vegyes képet mutatnak, a Magyar Telekom részvényeinek nagyarányú emelkedését egyetlen nagyobb papír sem tudta felülmúlni. A távközlési cég papírjai 2,4 százalékos pluszban 635 forinton forogtak reggel.
Az OTP tegnapi tőzsdezárás után tette közzé gyorsjelentését, a bankpapír ma reggel 1,3 százalékos emelkedést mutatott 3090 forintnál.
A Mol elmúlt napokban tapasztalt, trendet túlszárnyaló emelkedésének már tegnap vége szakadt, az olajpapír árfolyama ma reggel már korrekciónak indult, jelenleg 0,7 százalékos mínuszban 13 350 forinton cserél gazdát.
A Richter is a negatív tartományban forog, 31 250 forintos árfolyam mellett 0,3 százalékos veszteséget mutat.
