A BUX délben 0,5 százalékos mínuszban 14 031 ponton állt, úgy hogy a nap elején még 14 200 pont környékén kereskedtek az indexel.
A vezető részvények közül az OTP 1,4 százalékkal 2988 forintra esett vissza. A nap elején még 11 900 forintig is felhúzott Mol-papírok 11 800 forinton stagnáltak délben.
A Magyar Telekom 0,7 százalékkal 582 forintig emelkedett. Nőtt a Richter ára is, amely 30 360 forinton 0,2 százalékot emelkedve forgott.
