BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pihennek az OTP eladók és vevők

Kivárás jellemzi a magyar tőzsdét kedden. A nap eleji esést ugyan gyorsan megvették, ezután azonban kora délutánig szinte semmi sem történt a magyar piacon.

2009. május 12. kedd, 13:06

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX a nap eleji 14 200 pontos értékekről gyorsan 14 500 pont közelébe pattant fel, majd innen egy 100 pontos sávba kezdett oldalazásba az index az előző napi záró ára körül.

A OTP 3021 forinton találta meg mélypontját a nap elején, ahonnan 3100 forint fölé is felhúzták a részvényt. Ez azonban soknak bizonyult, így délután egykor már 0,9 százalékos mínuszban 3055 forinton kereskedtek a részvénnyel.

A Mol délután egykor a kitörési szintnek tartott 11 800 forinttal küszködött, ami 0,9 százalékos pluszt jelentett. A részvénnyel 11 600 és 11 930 forint között kereskedtek. A Richter 1,2 százalékkal 31 630 forintra esett vissza, így nem tartott sokáig a várakozásoknál jobb gyorsjelentés hatása.

A Magyar Telekom 0,5 százalékkal 595 forintig ment fel.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet