BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tűz ütött ki a gyárban

A Pannunion egyik gyárában tűz pusztított, a kár viszont nem jelentős.

2009. május 11. hétfő, 11:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Pannunion Nyrt. bejelentése szerint ma hajnalban technikai meghibásodás miatt kisebb tűz ütött ki a szombathelyi gyárában, amely a társaság egyik üzemrészében várhatóan 12 óra termeléskiesést és körülbelül 1,5 millió Ft kárt okozott.

Személyi sérülés nem történt, a társaság a káreseményre biztosítással rendelkezik - áll a bejelentésben

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet